SVEDJE - pánská multisportovní bunda

Kód: 4205/XL
Novinka Tip
Neohodnoceno
1 990 Kč

Zvolte variantu

Skladem u dodavatele - M, L, XL, XXL

Detailní informace

Velikost: XL
3 dny | 4205/XL
1 990 Kč
Velikost: XXL
3 dny | 4205/XXL
1 990 Kč
Velikost: M
3 dny | 4205/M
1 990 Kč
Velikost: L
3 dny | 4205/L
1 990 Kč

Detailní popis produktu

Výkon a ohled na životní prostředí charakterizují pánskou bundu Svedje Eco od značky 2117 OF Sweden. Použitý materiál je vysoce pružný a nezradí Vás při žádném outdoorovém dobrodružství. Zároveň je lehká a rychleschnoucí. Doporučujeme ji nosit přes základní vrstvu, v zimě případně přes vrstvy dvě. Bunda Svedje je součástí kolekce šetrné k přírodě, která byla navržena s ohledem na minimalizaci dopadů na životní prostředí.

Značka 2117 Of Sweden navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní sportovní oblečení s typicky čistým skandinávským designem a ohledem na životní prostředí. Pokud váháte s volbou vhodné velikosti, doporučujeme vybrat větší variantu.

Voděodpudivost DWR- Durable Water Repellency je trvanlivá vodoodpudivost, tedy speciální povrchová úprava textilie. Správné fungování poznáte tak, že se na povrchu bundy nebo mikiny tvoří z deště a sněhu kapičky stékající dolů.
Větruvzdorné Vyrobeno z materiálů, které odolají povětrnostním vlivům.
4 směrný streč Plně strečová látka
ECO Ekologické materiály z odpadních látek textilního průmyslu nebo PET lahve byly použity na výrobu tohoto kousku oblečení. I nejmenší detaily jako zipy nebo druky byly vyrobeny certifikovanými dodavateli s ohledem na životní prostředí.

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: 2117 of Sweden
Záruka: 2 roky